• Shqip
  • English

#15yearspartnersalbania

Lexo më tepër

Qeverisje Transparente dhe e Përgjegjshme

Lexo më tepër

Filantropia dhe Përgjegjshmëria Sociale e Biznesit

Lexo më tepër

Mjedisi Mundësues dhe Zhvillimi i Qëndrueshëm i Shoqërisë Civile

Lexo më tepër

Punësimi i të Rinjve dhe Grave dhe Rritja e Përfaqësimit në Vendim-marrje...

Lexo më tepër

Sipërmarrja dhe Inovacioni Social

Lexo më tepër

Shërbimet

Lexo më tepër

Të rejat më të fundit

Shpallen fituesit e konkursit “Ide të Gjelbërta 2017”

Partnerët Shqipëri organizuan në datat 25-26 maj 2017 në Tiranë, konkursin kombëtar “Ide të Gjelbërta 2017”. Ky është viti i gjash...
Lexo më tepër

Diskutojmë mbi Solidaritetin, 16 Qershor 2017

Më datë 16 Qershor 2017, Partnerët Shqipëri organizoi eventin “Diskutojmë mbi Solidaritetin”, në ambientet e Qendrës së Info...
Lexo më tepër

Hapet procesi i aplikimit për pjesëmarrje në Akademinë e OJF-ve 2017 – 2018!

Akademia e OJFve vjen tashmë si një program i konsoliduar, i cili do të ofrojë për grupin e 5-të të drejtuesve të OJF-ve në të gjithë...
Lexo më tepër

Kalendar

 Qershor 2017
MTWTFSS
2930311234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293012