• Shqip
  • English

#15yearspartnersalbania

Lexo më tepër

Qeverisje Transparente dhe e Përgjegjshme

Lexo më tepër

Filantropia dhe Përgjegjshmëria Sociale e Biznesit

Lexo më tepër

Mjedisi Mundësues dhe Zhvillimi i Qëndrueshëm i Shoqërisë Civile

Lexo më tepër

Punësimi i të Rinjve dhe Grave dhe Rritja e Përfaqësimit në Vendim-marrje...

Lexo më tepër

Sipërmarrja dhe Inovacioni Social

Lexo më tepër

Shërbimet

Lexo më tepër

Të rejat më të fundit

Vështrim mbi #Filantropinë, Buletin 3mujor

Vështrim mbi ...
Lexo më tepër

Raporti Vjetor 2016

Kemi kënaqësinë të prezantojmë Raportin Vjetor 2016 që pasqyron aktivitetet dhe arritjet tona kryesore gjatë vitit të kaluar. Fale...
Lexo më tepër

Programi “Edukimi i punëkërkuesve të rinj në sektorin bankar” 2017-2018

Partnerët Shqipëri shpall thirrjen e dytë për aplikime për programin “Edukimi i punëkërkuesve të rinj në sektori...
Lexo më tepër

Kalendar

 Dhjetor 2017
MTWTFSS
27282930123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031