• Shqip
  • English

Mjedisi Mundësues dhe Zhvillimi i Qëndrueshëm i Shoqërisë Civile

Lexo më tepër

#15yearspartnersalbania

Lexo më tepër

Qeverisje Transparente dhe e Përgjegjshme

Lexo më tepër

Filantropia dhe Përgjegjshmëria Sociale e Biznesit

Lexo më tepër

Punësimi i të Rinjve dhe Grave dhe Rritja e Përfaqësimit në Vendim-marrje...

Lexo më tepër

Sipërmarrja dhe Inovacioni Social

Lexo më tepër

Shërbimet

Lexo më tepër

Të rejat më të fundit

Shpallen fituesit e konkursit “Çmimi i Filantropisë 2018”

Partnerët Shqipëri organizoi në mbrëmjen e 22 shkurtit, ceremoninë gala ku u shpallën fituesit e konkursit “Çmimi i Filantropisë 2018”....
Lexo më tepër

QENDRA KOMBËTARE BURIMORE PËR SHOQËRINË CIVILE NË SHQIPËRI 

...
Lexo më tepër

Hapet thirrja për Programin “Edukimi i punëkërkuesve të rinj në sektorin bankar” 2018-2019

Partnerët Shqipëri shpall thirrjen e tretë për aplikime në programin “Edukimi i punëkërkuesve të rinj në sektori...
Lexo më tepër

Kalendar

 Maj 2018
MTWTFSS
30123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031123