• Shqip
  • English

Punësimi i të Rinjve dhe Grave dhe Rritja e Përfaqësimit në Vendim-marrje...

Lexo më tepër

Mjedisi Mundësues dhe Zhvillimi i Qëndrueshëm i Shoqërisë Civile

Lexo më tepër

#15yearspartnersalbania

Lexo më tepër

Qeverisje Transparente dhe e Përgjegjshme

Lexo më tepër

Filantropia dhe Përgjegjshmëria Sociale e Biznesit

Lexo më tepër

Sipërmarrja dhe Inovacioni Social

Lexo më tepër

Shërbimet

Lexo më tepër

Të rejat më të fundit

Njoftim për vend të lirë pune pranë Partnerët Shqipëri / Job Vacancy at Partners Albania

Position Title:  Grants Manager Location: Tirana, Albania Organization: Partners Albania for ...
Lexo më tepër

Partnerët Shqipëri shpall konkursin “Çmimi i Filantropisë 2019”

Partnerët Shqipëri shpall të hapur konkursin për Çmimin e Filantropisë 2019! ...
Lexo më tepër

Matrica e Monitorimit të Mjedisit Mundësues për Zhvillimin e Shoqërisë Civile, Raporti për Shqipërinë

Matrica e Monitorimit të Mjedisit Mundësues për Zhvillimin e Shoqërisë Civile, Raporti për Shqipërinë prezanton gjetjet e matjes së k...
Lexo më tepër

Kalendar

 Dhjetor 2018
MTWTFSS
262728293012
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31123456