• Shqip
  • English

Punësimi i të Rinjve dhe Grave dhe Rritja e Përfaqësimit në Vendim-marrje...

Lexo më tepër

Mjedisi Mundësues dhe Zhvillimi i Qëndrueshëm i Shoqërisë Civile

Lexo më tepër

#15yearspartnersalbania

Lexo më tepër

Qeverisje Transparente dhe e Përgjegjshme

Lexo më tepër

Filantropia dhe Përgjegjshmëria Sociale e Biznesit

Lexo më tepër

Sipërmarrja dhe Inovacioni Social

Lexo më tepër

Shërbimet

Lexo më tepër

Të rejat më të fundit

Raporti Vjetor 2018

Kemi kënaqësinë të ndajmë RAPORTIN VJETOR 2018 i cili thekson disa nga arritjet tona kryesore gjatë vitit të kaluar. Dëshirojmë të shprehim mirënjo...
Lexo më tepër

Njoftim për vend të lirë pune pranë Partnerët Shqipëri / Job Vacancy at Partners Albania

Position Title:  Grants Manager Location: Tirana, Albania Organization: Partners Albania for ...
Lexo më tepër

Partnerët Shqipëri shpall konkursin “Çmimi i Filantropisë 2019”

Partnerët Shqipëri shpall të hapur konkursin për Çmimin e Filantropisë 2019! ...
Lexo më tepër

Kalendar

 Korrik 2019
MTWTFSS
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930311234