• Shqip
  • English

Punësimi i të Rinjve dhe Grave dhe Rritja e Përfaqësimit në Vendim-marrje...

Lexo më tepër

Mjedisi Mundësues dhe Zhvillimi i Qëndrueshëm i Shoqërisë Civile

Lexo më tepër

Qeverisje Transparente dhe e Përgjegjshme

Lexo më tepër

Filantropia dhe Përgjegjshmëria Sociale e Biznesit

Lexo më tepër

Sipërmarrja dhe Inovacioni Social

Lexo më tepër

Shërbimet

Lexo më tepër

Të rejat më të fundit

Projektet e mbështetura përmes Thirrjes së Dytë të Programit të Shoqërisë Civile për Shqipërinë dhe Kosovën

Programi i Shoqërisë Civile për Sh...
Lexo më tepër

Shpallen fituesit e Çmimeve të Filantropisë 2019

Partnerët Shqipëri organizoi në 7 shkurt ceremoninë gala ku u shpallën fituesit e konkursit “Çm...
Lexo më tepër

INAUGUROHET GARAZHI SOCIAL I ARTIZANATIT – NJË SIPËRMARRJE SOCIALE NË NJË PRONË TË KONFISKUAR NGA KRIMI I ORGANIZUAR NË SARANDË

Më datë 7 shkurt, Partnerët Shqipëri për Ndryshim dhe Zhvillim inaguroi Garazhin Social të Artizanatit, sipërmarrjen e tretë sociale ...
Lexo më tepër

Kalendar

 Shtator 2019
MTWTFSS
2627282930311
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30123456